Александрия - мой город!
 
 
 

Старик and more

(почти по Хемингуэю)

 

У кого шо болить, той про те й щебече. Ви мабуть неодноразово чули цей вислів в тому, чи іншому вигляді. До недавно в мене болів водоканал і про його лікування я докладно розповідав. Та ось, з півмісяця тому, в мене з’явилася нова болячка. На цей раз скрутило мене по дорослому реально. Защемлення сідничного нерву. Що це таке – вам краще не знати. Скажу тільки , що штука це дуже весела. Про перші три дні можна було б написати окрему книгу. Була б не гірше ніж “Старик и море”. Але я не про це…

… Колись, коли дерева були нижче, сніг білішим, а вода мокрішою, я займався ремонтом побутової радіоапаратури. Ну там, …магнітофони, радіоли, приймачі, підсилювачі та інше. Ви не знаєте що це таке? Нічого дивного. До 64-го я теж не знав, що таке телевізор. А мої внуки не будуть знати, що таке відеомагнітофон та навіщо біля кассетника лежав олівець. Я хочу розповісти не про залізяки, а про те, як ми їх на той час ремонтували. Думаю, що й сьогодні майстри , котрі піклуються про своє чесне ім’я, працюють так само.
Як правило, прилад перестає працювати зовсім, або частково, або працює погано – через якусь дрібничку. Пошук цієї дрібнички віднімає основний час ремонту. Решта часу – розібрати-зібрати. Замінити дрібничку, це дрібничка. Але! Вона повинна в тебе бути! Інакше прилад не запрацює і такий “ремонт” не буде враховано та оплачено. Вийде, що основну роботу з пошуку несправності, ти виконав задарма.
Були і є “майстри”, котрі ганяли бідних власників на ринок за необхідною деталлю. Були навіть випадки, коли люди приходили й казали: – Замініть мені вихідний транзистор, бо в сусідній майстерні, сказали , що він згорів! Розкриваю, питаю: Ткніть пальцем, який міняти? Каже, не знаю… Даю транзистор, кажу, замініть самі, але коштуватиме це, як мій ремонт. Не хоче!!!
А навіщо тоді мені мати під руками все, що може знадобитися для роботи???
Сподіваюсь ви зрозуміли – гроші я брав за те, що власник бачив мене тільки два рази. Перший, коли в горі та сумі приносив поламаний, та другий раз , коли щасливим уносив робочий “механізм”.

А тепер в мене питання, ЧОМУ ТАК НЕ ПРАЦЮЄ НАША МЕДИЦИНА????
Чим, поламаний я, відрізняюсь від поламаного магнітофону? Мене потрібно справити! Я хочу здати себе лікарю на ремонт і забрати на видачі себе працюючого. Відремонтованого!
Ви скажете,що все так і відбувається. НІ! І ще раз НІ! Не так. В нашій медицині все, як з тим власником, котрого послали на ринок за потрібною деталькою. Навіть ще гірше, бо за деталькою посилають безкоштовно, а з вас за візит до лікаря, котрий пошле вас в аптеку чи на рентген, здеруть гроші та зіпсують нерви. До того ж, ви ще просто так і не зможете потрапити до необхідного вам дока! До тих пір, поки у вас не буде підписів окуліста, венеролога, проктолога, гінеколога, нарколога, психолога, травматолога та рентгена на туберкульоз, вам ніхто колючку з пальця не витягне. Забув про йод та бинт. З собою принести повинні. О! Про добровільні внески забув!!!! Перенесіть самі на перше місце.
І майте на увазі, коли лікар почне посилати вас на всякі платні процедури, аналізи, рентгени, МРТ, виписувати ліки по цінам космічного корабля, це означає, що він дає заробити своїм колегам по цеху. Часто за процент. Іноді за добрі стосунки або за подібну послугу у відповідь. І нікому нічого не докажеш. Бо спіймати з доказами для суду практично неможливо!
Лікування в нашій державі подрібнене на частини. Вам ставлять діагноз різні лікарі. Вас ремонтують різні майстри в різних майстернях (кабінетах). Часто ремонтують не те, що зламалось. Всі за все хочуть, але ніхто ні за що не відповідає.

Я хочу що в лікарні було, як колись у мене в майстерні – я взяв у руки зіпсовану річ, а повернув справну. І саме за це мені заплатили. А як я шукав несправність, де я брав деталі на заміну, кого підключав собі у поміч – це все тільки мої проблеми.


Ну! Так хто мене відремонтує? Є у нас ще майстри чи тільки хапуги?


Самые комментируемые записи


Добавить комментарий:

Вы должны быть зарегестрированы to post a comment.


Фотки из прошлого века

Школы, садики, заводы

Век ХХI

Вопросы ребром

Всякое разное интересное

↓РЕКЛАМА↓

Это интересно

3D рисунки на асфальте

3D рисунки на асфальте
части 6 5 4 3 2 1

Наше Простоквашино

части 5 4 3 2 1 0

Осторожно – водоканал!

Постановление КМУ
Поверка счетчиков - больше не ваша головная боль

часть 12

Мёртвые души в водоканале

часть 11

Осторожно – водоканал!

Люки без крышек

части 12 10 9 8

Новый договор от водоканала - филькина грамота!

часть 7

Осторожно – водоканал!

Грабители с большой дороги

части 6 5 4 3 2 1

Архивы


Остальное в архивах
по месяцам или
в Главном меню

Наши рассказы
не новости
они не стареют

История не окончена

↓КОЛЛАЖИ↓

Может я это "Может я это, только моложе..."
(обновляется)

Новая жизнь старых фотографий

"Новая жизнь старых фотографий"
части 3 2 1

Бристоль

"Призраки нашего городка"

часть 1 часть 2
Времена года Видеоряд
Времена года ч. 2, ч. 1

 

Синагога. raznoe06 Дом у моста
Коллажи. Случайное фото

↓РАЗНОЕ↓

Будни нашего городка


Oleksa on YouTubeв рифму о разном


Песни про Александрию

Олександрія
Скачать
Олександрійський Вальс
Скачать
Александрия моя
Скачать
Александрия на всегда
Скачать
Мій край - Олександрія
Скачать
Пісня про Олександрію
Скачать
Гімн ФК Олександрія
СкачатьРадіо Великих Доріг


Наш ТОП

Случайное фото

Спортплощадки в Александрии 30

Историю делаем мы

на верх